TWÓJ TERAPEUTA
 
Czym zajmuje się psycholog dla dzieci i młodzieży?
Psycholog dla dzieci i młodzieży zajmuje się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną. Udziela  porad psychologicznych, wspiera, pomaga rozwiązywać problemy, prowadzi działania o charakterze psychoprofilaktycznym i psychoedukacyjnym. Bywa „pośrednikiem” pomiędzy nastolatkiem a osobami dorosłymi np. w szkole. Psycholog może też prowadzić interwencje kryzysowe czy mediacje rówieśnicze.
W jakich problemach może pomóc psycholog młodzieżowy?
Psycholog (stacjonarnie lub online) zajmuje się diagnozą psychologiczną, pomaga w rozwiązywaniu kryzysów rozwojowych, wzmacnia kompetencje emocjonalno-społeczne takie jak: asertywność, odporność na stres, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów. Psycholog wspiera w budowaniu adekwatnego poczucia własnej wartości i samooceny. Pomaga w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych czy rówieśniczych. Stanowi wsparcie w trudnych momentach. Pomaga przełamywać własne bariery. A przede wszystkim psycholog daje czas, uwagę, zrozumienie, akceptację – czyli to, czego często nie otrzymuje się w relacjach z innymi.
Kwalifikacje i doświadczenie
Kwalifikacje:
Psycholog – specjalność psychologia kliniczna i osobowości                    
Oligofrenopedagog 
Licencjonowany Terapeuta SAS (link do strony)
Pedagog 
🏫
2022 – WSB – National Louis University, studia magisterskie  
2022 –  Licencja SAS nr  074-SAS/PL/2022 
2006 – GWSP, studia podyplomowe 
2005 – Akademia Świętokrzyska,  studia podyplomowe 
2003 – Uniwersytet Śląski, studia magisterskie 
Doświadczenie 
 Od 25 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą jako mgr matematyki, oligofrenopedagog, od dłuższego jako psycholog i terapeuta SAS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą, doskonale rozumiem ich problemy i potrzeby oraz nawiązuję z nimi relacje.
Wiem, jakie piętno odbiła na nich izolacja i zdalna nauka: pojawiły się problemy z samoakceptacją, lęki, poczucie zagubienia, brak wiary we własne możliwości, potrzeba wsparcia i zrozumienia. Potrafię nawiązać kontakt i zbudować relacje z moim klientem.
Prowadzę terapię SAS- Neuroakustyczny Trening Mózgu (kliknij tutaj).  Zapraszam na sesje psychologiczne, zarówno online jak i stacjonarnie.   Metodologia SAS jest oparta na najnowszych odkryciach naukowych z zakresu neurobiologii i neurodydaktyki. Zaufało mi już setki osób. Czekam na Ciebie i Twoje Dziecko.