DLACZEGO MY?

Dlaczego my? Czym się wyróżniamy? Kim jesteśmy?
Misją Sinusa jest poszerzanie wiedzy dzieci oraz młodzieży od przedszkolaków po maturzystów oraz budowanie w nich poczucia własnej wartości, co pozwala efektywniej osiągać pozytywne wyniki nie tylko w nauce. Uczymy matematyki, języka polskiego, języków obcych, prowadzimy zajęcia terapeutyczne, mamy opiekę psychologa.

Nasze zajęcia są kierowane dla każdego – począwszy od przedszkolaka żądnego wiedzy oraz ucznia z problemami w szkole, po geniusza matematycznego, który bierze udział w konkursach oraz olimpiadach. Program nauczania jest opracowywany pod kątem potrzeb każdego ucznia indywidualnie, przez co możemy zrealizować potrzeby każdego kto okazał nam zaufanie.

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, od godziny 13.50 do 20.15, co umożliwia pogodzenie zajęć w Sinusie z późnymi lekcjami czy innymi aktywnościami pozalekcyjnymi.

Nasze zajęcia odbywają się indywidualnie, w parach lub dla maluchów w kameralnych grupach złożonych z rówieśników. Praca z każdym uczniem jest sprawą indywidualną – w przeciwieństwie do wielu innych placówek, nie prowadzimy zajęć w oparciu o sztywne scenariusze. Dodatkowo, co wyróżnia nas od typowych kursów, ważnym jest aby uczeń zrozumiał dany materiał, a nie jedynie przepisał go z prezentacji czy ze słuchu do zeszytu. Realizujemy realne potrzeby uczniów i ich rodziców, a nie narzucony z góry, abstrakcyjnego programu, który często mija się z rzeczywistymi potrzebami!

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zapraszamy do naszej placówki.