MATEMATYKA DLA UCZNIÓW
 
SINUS STANDARD
Jeden z naszych najpopularniejszych programów nauczania. Tempo nauki jest przystosowane do każdego ucznia. Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagamy przygotować się do sprawdzianów, zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zajęcia opuszczone z powodu np. choroby lub zdalnej nauki.
 
SINUS MATEMATYKA DLA PRYMUSÓW
Uczeń wykazuje zdolności matematyczne i z ochotą bierze udział w konkursach? Serdecznie zapraszamy! Razem z naszymi prymusami przeanalizujemy zadania konkursowe, pokażemy im najpopularniejsze „sztuczki” w arkuszach, wyjaśnimy im metodykę działań oraz przygotujemy do kolejnych zmagań z innymi prymusami. Od lat przygotowujemy uczniów do Mata, Kangurka, Alfika czy konkursów organizowanych przez publiczne placówki. Z nami możesz liczyć na SUKCES!
 
SINUS EGZAMIN
Jeżeli MATURA jest hasłem, które słyszysz  kilka razy dziennie, a maj zawiera tylko jedno wydarzenie, jakim jest egzamin ośmioklasisty – zapraszamy! Dobrze zdany egzamin jest zazwyczaj biletem wstępu do wymarzonej szkoły, lub uczelni, dlatego też kładziemy nacisk na dobre wyniki naszych uczniów. Co roku przygotowujemy maturzystów i ósmoklasistów, aby mogli kontynuować naukę w miejscu które sobie wymarzyli!
 
Z NAMI MOŻESZ LICZYĆ NA SUKCES!!!