Treningi SAS ‚Testery’


Zapraszamy do zapoznania się z metodologią SAS przez doświadczenie efektywności Programu SAS ‚Testera’.

Celem Treningów SAS jest wzmacnianie podstawowych neurosensorycznych funkcji mózgu, czyniąc je idealnymi do poprawy szerokiego spektrum jego kondycji. Unikalna technologia SAS pozwala nam na przygotowanie indywidualnie dopasowanych treningów, które uwzględniają umiejętności, potrzeby oraz życzenia klienta w kontekście jego możliwości, tym samym wpływając na efektywność wyników uzyskiwanych w krótkim czasie.

Dla zainteresowanych Naukowa podbudowa SAS – SAS Centre

Testery’ SAS, przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, są specjalnie przygotowane z myślą o panującej obecnie sytuacji i zawierają elementy redukujące stres, uczucie lęku, poprawiające ogólne samopoczucie, koncentrację, uwagę i motywację do nauki, jak również elementy aktywujące mechanizmy samoobrony i samoregulacji organizmu.

Treningi SAS ‚Testery’ trwają 12 dni i składają się z półgodzinnych nagrań, których można odsłuchiwać na każdym sprzęcie elektronicznym przy użyciu słuchawek zakrywających całe uszy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą spersonalizowanych Treningów SAS,  Szkoła Matematyki Sinus – Neuroakustyczny Trening Mózgu SAS dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta na naszej stronie internetowej www.sascentre.com. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy Szkoła Matematyki Sinus – Kontakt w celu uzyskania wszystkich dalszych informacji.

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search