Drodzy Państwo,

Jestem nauczycielem matematyki. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Oligofrenopedagogika i metody korekcyjno- kompensacyjne, dzięki którym poznałam metody pracy z dzieckiem o specyficznych potrzebach edukacyjnych.

Cały czas rozwijam swoje kompetencje i obecnie jestem na 5 roku psychologii, specjalność – psychologia kliniczna i osobowości. Jestem również Akredytowanym Terapeutą SAS- Neuroakustyczny Trening Mózgu.  Zapraszam rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko było pewne siebie, potrafiło się uczyć i osiągać zamierzone cele. 

Doświadczenie zawodowe zdobywam od blisko 24 lat ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Nauczanie matematyki jest moją pasją, która towarzyszyła mi już podczas nauki w liceum, poprzez studia aż po dziś dzień, stając się tym samym wybranym sposobem na życie.

Praca w szkole oraz udzielanie lekcji indywidualnych dały mi doświadczenia oraz pomysły, które obecnie realizuję we własnej szkole matematyki. Motto Szkoły Matematyki Sinus brzmi – Mnożymy Twoją  szansę na sukces!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i rozwojem mojej pasji, zatrudniam doświadczonych nauczycieli, którzy są do dyspozycji uczniów w dogodnym dla nich terminie. Dla nas najważniejszy jest uczeń i jego potrzeby.

Dzięki zajęciom w naszej szkole uczeń pokonuje starach przed matematyką, językami obcymi, nabiera wiary we własne możliwości i uwalnia swój potencjał. Doskonali swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, w komfortowo przygotowanych salach, na bazie precyzyjnie przygotowanych materiałów.

Ofertę Szkoły Matematyki Sinus kieruję do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i liceów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce, pisząc maile oraz dzwoniąc do mnie.

Serdecznie zapraszam :)

Barbara Zagracka i zespół Sinus

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search