Nauka czytania metodą sylabową. Zapraszamy :)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców Szkoła Matematyki Sinus od nowego roku szkolnego zaprasza na lekcje czytania metodą sylabową.
Nauka czytania może być naprawdę fascynującą przygodą, o ile tylko pokażemy dziecku, ile radości przynosi budowanie wyrazów z liter, składanie wyrazów w zdania, nie mówiąc już o czytaniu książeczek – opowiadań, wierszy czy bajek. Od postawy nauczyciela wiele zależy – od jego cierpliwości, pomysłowości a także nastroju, jaki stwarza wokół dziecka w procesie nauki.

My postaramy się tę naukę umilić, proponując różnorodne rodzaje ćwiczeń, które będą stanowiły dobry trening w nabywaniu umiejętności czytania. Dzięki ćwiczeniom dziecko będzie czytać coraz płynniej i swobodniej.
Stale się rozwijamy, więc zapraszamy do nas :) Zatrudniamy fachowców, którym możesz powierzyć sukces swojego dziecka!
Pierwsze zajęcia gratis !

metodasylab-770x440sylabowo