Intensywny kurs przygotowujący do matury poprawkowej !

Stacjonarny Kurs adresowany jest do uczniów, którzy będą zdawali maturę poprawkową z matematyki. Zapewniamy indywidualne podejście, materiały, komfortowe warunki do nauki, pomoce dydaktyczne i interaktywne. Pod okiem fachowców z sukcesem przygotujesz się do egzaminu. Z Sukcesem zdasz maturę i otworzysz sobie drzwi do dalszej edukacji. Nie czekaj liczba miejsc ograniczona. Termin od 17 do 21 oraz od 24 do 28 sierpnia oraz dodatkowy termin od 31 sierpnia do 4 września.   W grupie tylko 2 osoby !!!! Koszt kursu z rabatem to 330 zł za 10 h zegarowych- jeden tydzień= jeden kurs . Codziennie stała godzina zajęć. Zajęcia od poniedziałku do piątku po 2h. Możliwość pisania końcowej bezpłatnej matury próbnej. Czekamy na Ciebie  :)