Czym różnimy się od tradycyjnych kursów i prywatnych korepetycji:

  • Tradycyjne kursy matematyczne to gonitwa – kilkadziesiąt godzin wciśnięte w 2, 3 miesiące, ułożone w wielogodzinne bloki lekcyjne – taki sposób nauki jest bardzo męczący, mało efektywny, ukierunkowany tylko na szybkie zaliczenie materiału. Na tego typu kursach grupy liczą po 10, 15 osób – nie ma w nich miejsca na indywidualną pracę z każdym uczniem – są to raczej wykłady, po których nie następuje część praktyczna, a co za tym idzie, dziecko nie utrwala wiadomości, poprzez rozwiązywanie zadań.
  • Z kolei prywatne lekcje to często loteria – przypadkowy nauczyciel z internetu, który nie daje gwarancji solidności. Nie wiadomo, czy potrafi rozsądnie i w przemyślany sposób dobrać materiał tak, żeby zapewnić sukces na klasówce, egzaminie semestralnym, gimnazjalnym czy też maturze. Taka nauka, to często jedynie rozwiązywanie niekończących się testów, bez tłumaczenia sensu matematyki. My jesteśmy legalnie działającą firmą, dla nas najważniejsze są potrzeby ucznia i oczekiwania rodziców.
  • U nas lekcje wyglądają zupełnie inaczej. Każde zajęcia  trwają 60 minut i są bardzo wydajne. Nauczyciel pracuje z każdym uczniem indywidualnie w oparciu o szczegółowo dobrane materiały dla każdego z osobna. Uczniowie mogą przychodzić do naszej szkoły tak często jak tylko mają na to ochotę.
  • Program nauczania jest szczegółowo opracowywany na podstawie wstępnych testów, rozmowy rozpoznawczej i zdefiniowaniu aktualnych i długofalowych potrzeb dziecka, a także na bieżąco korygowany na podstawie prowadzonej regularnie oceny postępów dla tych uczniów, którzy już uczestniczą w naszych zajęciach.
  • Uczniowie otrzymują możliwość całorocznej pracy z matematyką – są umiejętnie prowadzeni przez nauczyciela, zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami – pracują regularnie, więc uzyskują lepsze wyniki.
  • Jest to tańsza niż korepetycje forma nauki – za cenę zbliżoną do zajęć grupowych uczniowie otrzymują możliwość indywidualnej pracy z nauczycielem.
    Rodzice dokładnie wiedzą, jakie postępy robią ich dzieci i jakie ciągle mają braki – co miesiąc są informowani o przebiegu nauki. Mają także możliwość bieżącego kontaktu z nauczycielem i omówieniem interesujących ich zagadnień.
  • Nasi nauczyciele przechodzą skrupulatną rekrutację – zatrudniamy doświadczonych pasjonatów matematyki, którzy potrafią zbudować przyjazną relację z uczniem, będąc przy tym także wymagającymi i efektywnymi.Każde uwagi rodziców są przez nas poważnie traktowane. Dla nas liczy się sukces naszych uczniów!

Nasze motto:

Mnożymy Twoją szansę na sukces!

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search