Szkoła Matematyki Sinus zaprasza na wyjątkowe zajęcia matematyczne dzieci już w wieku 5 lat. 5-letnie dzieci bawiące się dodawaniem i odejmowaniem ułamków? Przedszkolaki potrafiące rozwiązywać równania, liczyć w trylionach, pierwiastkować, a nawet obliczać logarytmy? To nie żart-takie efekty przynoszą przedszkolakom zabawy metodą Krzysztofa Cywińskiego, autora nowatorskiego zestawu edukacyjnego do błyskawicznej nauki tabliczki mnożenia i pozostałych działań z zakresu arytmetyki szkolnej – „Uśmiechnięta matematyka dla przedszkolaków i …nieco starszych”.

Skupienie uwagi, o które tak trudno wśród najmłodszych udaje nam się uzyskać dzięki tej nowatorskiej metodzie, przy użyciu kart matematycznych. Pozwala ona na błyskawiczną naukę podstaw matematyki i gwarantuje intelektualny rozwój dziecka, które poprzez dobrą zabawę chłonie niezbędną wiedzę, zanim jeszcze znajdzie się w szkole podstawowej.

Proponujemy bezstresowe zajęcia w których Twoje dziecko chętnie weźmie udział. Zapraszamy chętnych przedszkolaków i nie tylko na pierwsze bezpłatne lekcje. Zapewniamy dobrą zabawę i edukację dla Twojego dziecka.

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search