Kto pyta nie błądzi. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

Czy mogę bezpłatnie sprawdzić jak pracujecie?
Pretty little girl showing thumbs up against white background

Każdy nowy uczeń ma zagwarantowaną pierwszą bezpłatną lekcje diagnozującą. Podczas tej lekcji oceniamy możliwości ucznia i proponujemy indywidualny program pracy z uczniem dopasowany do jego potrzeb i możliwości.

Co moje dziecko będzie robić w Szkole Sinus?
shutterstock_150262220

Każdy uczeń ma zapewnione komfortowe, przyjazne warunki do efektywnej nauki. Oferujemy profesjonalne, indywidualne spotkania z doświadczonymi nauczycielami, których zadaniem jest pomoc w nauce matematyki. Na zajęciach dzieci zdobywają szeroką wiedzę matematyczną pracując razem z nauczycielem według zindywidualizowanego programu nauczania. Indywidualna praca z uczniem pozwala wzmacniać jego mocne strony, korygować braki i dawać szansę na sukces!

Kiedy można uczestniczyć w naszych zajęciach?
images

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Zapraszamy do korzystania z naszych zajęć co najmniej raz a dla chętnych nawet dwa razy w tygodniu przez 60 minut. Przedszkolaki mają zajęcia od 30 do 45 min.

Dlaczego powininiem zapisać moje dziecko do Waszej szkoły?
234758_dziecko_uczen_tablica_wzor_matematyczny

Nauka u nas jest efektywna, tania i gwarantuje sukces. Uczymy tylko matematyki – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Postęp każdego dziecko jest regularnie oceniany, a rodzice na bieżąco informowani o aktualnej sytuacji. Pomagamy zdobyć lepsze oceny, przygotować się do egzaminów, ale przede wszystkim pomagamy zrozumieć jak fascynującą nauką jest matematyka. Budujemy w dzieciach wiarę, że potrafią rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania! Pomagamy uczniom stawiać ambitne cele i razem z nimi je realizujemy. Sukces Państwa dzieci jest naszym sukcesem!!!

Ile kosztuje miesiąc nauki?
little-girl-by-a-chalkboard-with-chalk-in-her-hand

Cennik

  • Ceny lekcji indywidualnych:    zajęcia 60 min – 45 zł
  • Ceny lekcji w grupie 2-osobowej:     zajęcia 60 min – 35 zł*
  • Ceny lekcji w grupie 3-osobowej:     zajęcia 60 min – 30 zł*

*cena za osobę w grupie

Przedszkolaki i uczniowie klas I-III

Cena już od 20 zł. Szczegóły w zakładce Przedszkolak

Szczegółowe informacje, uzyskają Państwo dzwoniąc lub pisząc maile.

Kto może uczestniczyć w zajęciach?
pretty young teacher with blond hair and glasses taking a math lesson on the blackboard

Zapraszamy uczniów podstawówek, gimnazjów i liceów oraz dzieci już od  wieku 4-6 lat-dla nich pracujemy na specjalnym programie nauczania Krzysztofa Cywińskiego „ Uśmiechnięta matematyka dla przedszkolaków i … nieco starszych”

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search