Kto pyta nie błądzi. Chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

Co moje dziecko będzie robić w Szkole Sinus?
shutterstock_150262220

Każdy uczeń ma zapewnione komfortowe, przyjazne warunki do efektywnej nauki. Oferujemy profesjonalne, indywidualne spotkania z doświadczonymi nauczycielami, których zadaniem jest pomoc w nauce matematyki. Na zajęciach dzieci zdobywają szeroką wiedzę matematyczną pracując razem z nauczycielem według zindywidualizowanego programu nauczania. Indywidualna praca z uczniem pozwala wzmacniać jego mocne strony, korygować braki i dawać szansę na sukces!

Kiedy można uczestniczyć w naszych zajęciach?
images

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Zapraszamy do korzystania z naszych zajęć co najmniej raz a dla chętnych nawet dwa razy w tygodniu przez 60 minut. Przedszkolaki mają zajęcia od 30 do 45 min.

Dlaczego powininiem zapisać moje dziecko do Waszej szkoły?
234758_dziecko_uczen_tablica_wzor_matematyczny

Nauka u nas jest efektywna, tania i gwarantuje sukces. Uczymy tylko matematyki – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Postęp każdego dziecko jest regularnie oceniany, a rodzice na bieżąco informowani o aktualnej sytuacji. Pomagamy zdobyć lepsze oceny, przygotować się do egzaminów, ale przede wszystkim pomagamy zrozumieć jak fascynującą nauką jest matematyka. Budujemy w dzieciach wiarę, że potrafią rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania! Pomagamy uczniom stawiać ambitne cele i razem z nimi je realizujemy. Sukces Państwa dzieci jest naszym sukcesem!!!

Kto może uczestniczyć w zajęciach?
pretty young teacher with blond hair and glasses taking a math lesson on the blackboard

Zapraszamy uczniów podstawówek, gimnazjów i liceów oraz dzieci już od  wieku 4-6 lat-dla nich pracujemy na specjalnym programie nauczania Krzysztofa Cywińskiego „ Uśmiechnięta matematyka dla przedszkolaków i … nieco starszych”

Skontaktuj się

Wypełnij poniższe pola

Start typing and press Enter to search